Днес в училището тържествено отбелязахме 24 май

май 24, 2026

Деня на Светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура. Учениците взеха участие в празнична програма и съзтезателни игри, които допринесоха за приповдигната атмосфера и много положителни имоции. Събитието обедини всички в дух на признателност към знанието и българската духовност.

Свързани публикации