На 02.06.25 г. в часа по литература учениците от IV клас четоха свои любими приказки и с ентусиазъм изработиха табло, посветено на приказката „Котаракът в чизми“. Урокът се проведе в съвместно сътрудничество между г-жа Кацарова – учител по български език и литература и г-жа Марчева – класен ръководител на IV клас. Учениците с интерес се включиха в дейностите, демонстрирайки работа в екип, творчески подход и любов към четенето. Срещата беше част от дейностите за приемственост между началния и прогимназиалния етап.
ОУ „Хаджи Димитър“, с. Селиминово работи по Проект BG05SFPR001-1.002-0022 „Заедно за успеха на всяко дете“
ОУ „Хаджи Димитър", с. Селиминово работи по Проект BG05SFPR001-1.002-0022 „Заедно за успеха на всяко дете" –...





