Учениците от начален етап отбелязаха 8 МАРТ- ден на жената. С вълнение рецитираха стихове и изработиха картички и грамоти, с които изказват огромната си обич и признателност към своите майки. Заедно с тях децата разиграха кратка сценка. Учениците показаха, че знаят как да отдадат уважение по един специален начин, съчетавайки изкуството с важността на този празник.
ОУ „Хаджи Димитър“, с. Селиминово работи по Проект BG05SFPR001-1.002-0022 „Заедно за успеха на всяко дете“
ОУ „Хаджи Димитър", с. Селиминово работи по Проект BG05SFPR001-1.002-0022 „Заедно за успеха на всяко дете" –...







